Jesteś tutaj: Wercom
/
O firmie

O firmie

Wercom jest Platynowym Partnerem Sage, firmą specjalizującą się we wdrożeniach i usługach związanych z Sage Symfonia oraz Sage Symfonia ERP. Strategicznym partnerem firmy Wercom jest Sage, wiodący w Polsce producent oprogramowania do zarządzania małymi i średnimi firmami.

 

 

Celem naszej pracy jest usprawnienie działania przedsiębiorstwa przez dostarczenie odpowiednich rozwiązań biznesowych. Nasze usługi skoncentrowane są na sporządzeniu analizy sytuacji firmy i opracowaniu zgodności procesów biznesowych firmy z rozwiązaniami zawartymi w Sage Symfonia i Sage Symfonia ERP.

Oferujemy sprawdzoną metodykę wdrożeniową Sage Symfonia oraz Sage Symfonia ERP w następujących obszarach:

Analiza zgodności procesów biznesowych jest  podstawą wyboru oprogramowania spełniającego potrzeby Klienta. Na podstawie analizy i planów rozwojowych firmy, rekomendujemy oprogramowanie wspomagające zarządzanie, z uwzględnieniem dalszego rozwoju firmy.

 

 

Opierając się na wiedzy i doświadczeniu z wdrożeń w małych i średnich firmach dostarczamy rzetelnej wiedzy na temat możliwości oferowanych rozwiązań.

Dzięki zdobytemu doświadczeniu, pracownicy firmy Wercom tworzą zespół specjalistów, których profesjonalizm i zaangażowanie jest gwarantem najwyższej jakości usług.

W 2011 roku Wercom uzyskał 3 miejsce w ogólnoplskim rankingu sprzedaży systemu Sage Symfonia i systemu Sage Symfonia ERP przez Partnerów Sage Sp. z o.o. O tego czasu utrzymujemy się w czołówce liderów sprzedaży i wdrożeń systemów oferowanych przez Sage.