Skip to main content
WpisyWydarzenia

Konferencja księgowa Wercom

„Wyzwania w księgowości w 2020 roku”- pod takim hasłem upłynęła wczorajsza konferencja zorganizowana dla naszych klientów, przy współpracy z Sage oraz G-Datą. Tak jak się spodziewaliśmy, frekwencja dopisała, jednak przerosło to nasze pierwotne oczekiwania. Stworzenie takiego wydarzenia było odpowiedzią na potrzeby klientów związane z obecnymi i przyszłymi zmianami prawnymi. Zakres pracy działu księgowego staje się coraz większy, a co za tym idzie, większa odpowiedzialność spoczywa na pracownikach. Postanowiliśmy spotkać się z naszymi klientami, aby pomóc, a przede wszystkim wyjaśnić i wytłumaczyć zachodzące zmiany prawne.

Na spotkaniu nasi goście mieli okazję wysłuchać prelekcji oraz podyskutować z wybitnymi specjalistami, dzielącymi się swoją wiedzą merytoryczną i praktyczną. Bogdan Zatorski- ekspert w dziedzinie rachunkowości podatkowej, budżetowania, kontrolingu i rachunkowości zarządczej z Sage zapoznał naszych klientów ze zmianami tj. nowa struktura JPK_V7. Bardzo ważna zmiana szczególnie istotna z punktu widzenia księgowości. Nasz ekspert podzielił się swoim doświadczeniem ze słuchaczami, ku zaskoczeniu, oni także podejmowali aktywne dyskusje, co świadczyło tylko o zaangażowaniu wszystkich zgromadzonych. Prezes Wercom, Bartosz Pawlak zajął się praktyczną częścią konferencji i zaprezentował w jaki sposób zaimplementować nowe zmiany prawny w Sage Symfonia 50C i Sage Symfonia ERP. Przedstawienie ”nowości na żywym organizmie” okazało się strzałem w dziesiątkę. Goście były zachwyceni.

Pani Ania- księgowa z dziesięcioletnim stażem potwierdza: ”Udział tutaj pozwala i przede wszystkim pomaga zrozumieć wszystko to, co dzieje się tak szybko. JPK ewaluuje cały czas, ciężko jest nadążyć i być na bieżąco. Od ponad 5 lat korzystam i pracuje na Sage Symfonia Finanse i Księgowość 2.0, a teraz 50C i wiem jak często program musi być aktualizowany, tak aby był zgodny z najnowszymi wymogami Ministerstwa. Cieszę się, że jestem tutaj ponownie, nie jest to moja pierwsza wizyta. A co mi się najbardziej podoba? To, że prelegenci odpowiedzieli na wszystkie pytania publiczności, w tym moje oraz można było bliżej porozmawiać z nimi w kuluarach”.

Prelegentem na konferencji był także Łukasz Nowatkowski, dyrektor IT G-Data. Podkreślił jak ważna jest ochrona danych firmowych, podpowiedział co powinniśmy robić, aby uniknąć zagrożenia i jak się przed nim zabezpieczać. Zachęcał do przejrzenia swoich danych wrażliwych, jakimi hasłami są opatrzone i gdzie je przechowujemy. Nie zabrakło wiedzy podatkowej, tą podzieliła się z nami Wioleta Krzysztofik- właścicielka kancelarii doradztwa podatkowego, autorka wielu artykułów m.in. do gazety prawnej. Temat MPP wywołał najprawdopodobniej największe dyskusje. Ponad stu doświadczonych pracowników oraz ekspertów vs zmiany prawne.

Niesamowite miejsce, niesamowici ludzie, niesamowita atmosfera i ogromna dawka wiedzy merytorycznej i praktycznej! Tylko u nas! 💪🏻 #Wercom #Sage
Jesteśmy #GotowiNaZmiany 👍🏻

Już w przyszły wtorek 18 lutego druga część konferencji, tym razem spotkamy się ze specjalistami ds. kadr i płac i porozmawiamy przede wszystkim na temat Pracowniczych Planów Kapitałowych.

           

          

         

Nowa deklaracja JPK_V7 (Webinarium)

Aby otrzymać nagranie, podaj swój e-mail
Poproszę o link
close-link

Aby otrzymać newsletter, podaj swój e-mail
ZAPISZ SIĘ
close-link
Newsletter ✉

Pracownicze Plany Kapitałowe Sage Symfonia (Webinarium) 

Aby otrzymać nagranie, podaj swój e-mail
Poproszę o link
close-link

Niech faktury księgują się same- SaldeoSMART (Webinarium)

Aby otrzymać nagranie, podaj swój e-mail
Poproszę o link
close-link

e-Pracownik Sage Symfonia (Webinarium)

Aby otrzymać nagranie, podaj swój e-mail
Poproszę o link
close-link

Eksport faktur do programu Symfonia Finanse i Księgowość

Aby zobaczyć tutorial, podaj swój e-mail
Poproszę o link
close-link