Skip to main content
ArtykułyWpisy

Obieg dokumentów z SaldeoSMART

Obieg dokumentów w Twojej firmie dzięki SaldeoSMART

SaldeoSmart to nowoczesna platforma stworzona dla księgowych i biur rachunkowych. Umożliwia odczytywanie faktur wraz z obiegiem dokumentów.  Klient skanuje paczkę dokumentów bądź wrzuca je z pliku pdf bezpośrednio do SaldeoSMART. Program odczytuje dane tj. nazwę kontrahenta, daty wystawienia, zakończenia, wykonania usługi, termin płatności, numer faktury, pozycje towarowe czy kwoty netto, vat, brutto.

SaldeoSMART samodzielnie weryfikuje i kategoryzuje odczytane dokumenty. Z aplikacji pobierany jest plik do importu zgodnie z programem księgowym, na którym pracuje dany klient. Dodatkowo SaldeoSMART umożliwia także eksport dokumentów do pliku JPK, a także eksport wyciągów bankowych. Dostęp do swojego biura rachunkowego bądź swojej firmy można mieć z każdego miejsca, wystarczy zalogować się do programu bądź aplikacji na smartphonie.

Biuro Rachunkowe w SaldeoSMART

Biuro rachunkowe korzystające z SaldeoSMART daje klientom dodatkowe narzędzie- program do wystawiania faktur. Dzięki temu aplikacja zmniejsza ilość pracy zarówno po stronie klienta- nie musi przesyłać paczek dokumentów formą tradycyjną oraz po stronie biura rachunkowego eliminuje ryzyko powstania błędu spowodowanego działalnością człowieka. Księgowa wprowadzając ręcznie dziennie kilkadziesiąt dokumentów, może się pomylić. To SaldeoSMART stoi na straży, pilnuje poprawności dokonywanych działań przez co minimalizuje prawdopodobieństwo dokonania błędu. Co więcej, podczas gdy SaldeoSMART zajmuje się odczytywaniem faktur, pracownik może podejmować inne obowiązki zawodowe, których wcześniej nie mógł wykonywać, może realizować dwie czynności jednocześnie.  Ponadto, klient oprócz przesyłania faktur, może także załączyć skany dokumentów księgowych tj. potwierdzenie dokonania przelewu. Dzięki temu biuro rachunkowe posiada dostęp do wszystkich dokumentów klienta. Znajdują się one w jednym konkretnym miejscu. Obieg dokumentów w Twojej firmie dzięki SaldeoSMART pozwoli zaoszczędzić zarówno czas i pieniądze. System współpracuje m.in. z Sage Symfonia, Enova365, Reset2 czy Insert.

 

Przekazywanie dokumentów do SaldeoSMART, obywa się bardzo sprawnie, a co ważne jest pewniejsze niż klasyczną drogą mailową. Szyfr SSL zapewnia bezpieczeństwo i poufność danych, co oznacza, że elektroniczne archiwum dokumentów jest najlepszym miejscem dla przechowywania danych klientów. SaldeoSMART jest dostępne pod ręką, wystarczy pobrać bezpłatnie w sklepach iOS oraz Android. Zarówno biuro rachunkowe jak i klient potrzebują wyłącznie komputera z dostępem do Internetu. Korzystanie z SaldeoSMART nie wymaga przechodzenia skomplikowanych szkoleń, wszystko za sprawą intuicyjnego i prostego interfejsu. Co ważniejsze, klient posiada bezpośredni dostęp do wyników firny, składek ZUS czy należnych podatków. Biuro rachunkowe przesyła przez SaldeoSMART rozliczenie każdego miesiąca, co buduje historię wyników firmy. Może być to przedstawione także w formie graficznych wykresów, które znacząco ułatwiają prawidłową analizę. SaldeoSMART przypomina drogą mailową klientowi o wymaganych płatnościach. Dzięki temu klient nie spóźni się z dokonaniem zapłaty. Dzięki SaldeoSMART archiwum dokumentów ze skanami jest zawsze pod ręką. Znalezienie wybranego dokumentu jest niezwykle proste ze względu na wbudowaną wyszukiwarkę. Przedsiębiorstwo pozbywa się magazynowania dokumentów w formie papierowej w segregatorach, archiwach.

SaldeoSMART w zależności od preferencji można nabyć w konkretnych pakietach:

  • Odczytywanie Dokumentów
  • Obieg Dokumentów
  • Komunikacja z Klientem
  • Panel Pracownika
  • Zarządzanie Biurem

Więcej informacji zasięgną Państwo u naszych konsultantów. Zapraszamy do kontaktu.

Team Wercom Sp. z o.o.

Poznań, 23.04.2020 r.

 

Źródła:
https://www.saldeosmart.pl/

Nowa deklaracja JPK_V7 (Webinarium)

Aby otrzymać nagranie, podaj swój e-mail
Poproszę o link
close-link

Aby otrzymać newsletter, podaj swój e-mail
ZAPISZ SIĘ
close-link
Newsletter ✉

Pracownicze Plany Kapitałowe Sage Symfonia (Webinarium) 

Aby otrzymać nagranie, podaj swój e-mail
Poproszę o link
close-link

Niech faktury księgują się same- SaldeoSMART (Webinarium)

Aby otrzymać nagranie, podaj swój e-mail
Poproszę o link
close-link

e-Pracownik Sage Symfonia (Webinarium)

Aby otrzymać nagranie, podaj swój e-mail
Poproszę o link
close-link

Eksport faktur do programu Symfonia Finanse i Księgowość

Aby zobaczyć tutorial, podaj swój e-mail
Poproszę o link
close-link