Skip to main content

CRM do Symfonii

ITCube to rozbudowane oprogramowanie klasy CRM, które zaprojektowane zostało tak, aby pomagało w różnych obszarach biznesu. Program wykorzystuje najnowsze technologie i posiada intuicyjny interfejs.

ITCube CRM gwarantuje każdemu z użytkowników stały dostęp do informacji opisujących pełną historię współpracy z danym kontrahentem bądź osobą kontaktową. Gromadzone w programie CRM dane prezentowane są w postaci różnorodnych analiz i statystyk. Posiadanie tak szczegółowych analiz przyczynia się do optymalizacji kosztów, prowadzenia efektywniejszych i skuteczniejszych działań handlowych oraz racjonalizacji obsługi Klienta.

Korzyści biznesowe:

  • Przeznaczenie większej ilości czasu na obsługę Klienta
  • Identyfikacja najbardziej dochodowych podmiotów
  • Uodpornienie firmy na rotację pracowników
  • Optymalizacja oraz racjonalizacja kosztów
  • Zwiększenie skuteczności działań handlowych
  • Zwiększenie zadowolenia Klienta

Te wszystkie działania rozpatrywane w dłuższym horyzoncie czasowym zawsze przekładają się na zwiększenie zysków przedsiębiorstwa.

Dla kogo

ITCube CRM sprawdzi się zarówno w małych jak i dużych firmach wspomagając działy: handlowy, marketingu czy serwisu. Budowa modułowa umożliwia dostosowanie systemu do aktualnych potrzeb oraz gwarantuje Państwu możliwość rozbudowy programu w przyszłości wraz z rozwojem Państwa biznesu.

Oprogramowanie ITCube jest laureatem Złotego Medalu Międzynarodowych Targów Poznańskich Infosystem. Jury doceniło najwyższą jakość oraz innowacyjność produktu CRM stworzonego przez firmę ITCube Software. Nasz CRM został wdrożony w przeszło 1,000 firmach zarówno w Polsce jak i za granicą. Obecnie z programu korzysta ponad 10,000 użytkowników.

Aby otrzymać newsletter, podaj swój e-mail
ZAPISZ SIĘ
close-link
Newsletter ✉