Skip to main content

Złoty Partner

Program Symfonia umożliwia pełną integrację danych z różnych obszarów działalności przedsiębiorstwa. Elastyczna architektura powoduje, że możemy go łatwo dopasować do potrzeb Twojej firmy.

O programie

Główną marką w ofercie naszej firmy są systemy Symfonia- oprogramowania do zarządzania firmami.

Od kilkunastu lat Symfonia dostarcza polskim menedżerom i przedsiębiorcom rozwiązania ułatwiające zarówno prowadzenie każdej działalności gospodarczej, jak i kierowanie małymi, średnimi czy też dużymi spółkami.

Mikro firmy

Symfonia eBiuro

Obsługa księgowości, kadr i płac oraz sprzedaży na najwyższym poziomie. Oszczędzaj czas i zasoby, stosując oprogramowanie, które zautomatyzuje Twoją pracę. Z programów Symfonia korzysta codziennie ponad 200 000 użytkowników, w tym także start-upów, mikro- i małych firm. Wybierz najlepsze oprogramowanie dla małej firmy.

Małe i średnie firmy

Symfonia Poziom Uniwersalny

Oprogramowanie, które pozwala na oszczędność czasu i przeniesie przedsiębiorstwa na wyższy poziom, bez względu na etap rozwoju. Oprogramowanie Symfonia daje bezpieczeństwo, wydajność i wygodę. Odkryj rozwiązania w zakresie księgowości, kadr i płac oraz sprzedaży.

 • Finanse i księgowość
 • Środki Trwałe
 • E-sprawozdania
 • Kadry i płace
 • Handel i magazyn

Duże firmy i instytucje

Symfonia Poziom Profesjonalny

Niezależnie od typu branży, Symfonia pozwoli Ci zadbać o każdy aspekt działalności, za pomocą najlepszej technologii zapewniającej prawdziwy zwrot z inwestycji. Zaawansowany system ERP przeznaczony dla średnich i dużych przedsiębiorstw. Poznaj rozwiązania Symfonia:

Wercom – Symfonia Partner Master!

Wercom jest Złotym Partnerem Symfonii oraz Symfonia Partner Master- posiada najwyższy poziom partnerstwa. Firma specjalizujące się we wdrożeniach i usługach związanych z Symfonią.

Jesteśmy numerem 1 w Wielkopolsce

To może Ci się przydać!

Unikalna oferta rozwiązań pozwalających niewielkim kosztem zwiększyć efektywność wykorzystania systemów Symfonia. Są to funkcjonalności rozszerzające standard systemów Symfonia, a także autorskie rozwiązania programistów Wercom.

E-przelewy

Opcja umożliwia przesyłanie zleceń płatności i odbieranie wyciągów. Współpracuje z modułami Symfonia: Finanse i Księgowość, Kadry i Płace oraz Handel, w których można stworzyć i wyeksportować przelewy do banku oraz pobrać do nich wyciągi lub operacje bankowe.

Kolektory danych

Kolektory danych (terminale mobilne)  to sposób na szybką inwentaryzację. Stosując podczas inwentaryzacji kolektor danych można zaoszczędzić nawet 60% czasu. Poza inwentaryzacją, najczęściej spotykanym zastosowaniem kolektora jest wprowadzanie dostaw do magazynu oraz kompletacja i wydawanie towaru z magazynu.

SaldeoSmart

Innowacyjny program dla biur rachunkowych i firm. To program do odczytywania papierowych i elektronicznych dokumentów z opcją importu faktur do programu księgowego lub systemu ERP. Jest połączony z elektronicznym archiwum dokumentów dla biura i firmy.

ITCube CRM

Oprogramowanie ITCube CRM jest narzędziem, którego głównym zadaniem jest gromadzenie, przetwarzanie oraz prezentacja informacji dotyczących klientów firmy. Gwarantuje każdemu z użytkowników dostęp do pełnej historii współpracy z danym kontrahentem począwszy od fazy nawiązania kontaktu poprzez kolejne etapy współpracy, aż po zagadnienia opieki posprzedażnej oraz serwisu.

Status NIP
w pliku JPK

Odpowiedzialność za zapobieganie wyłudzeniom VAT spoczywa na przedsiębiorcy. Firmy muszą potrafić wykazać, że wszystkie transakcje są prowadzone prawidłowo. Przed urzędem skarbowym musimy wykazać,
że nie tylko jednostkowa transakcja została przez nas zweryfikowana, ale że w firmie istnieje procedura, która umożliwia nam taką weryfikację. Zweryfikuj NIP-y przed wysyłką JPK.

E-pracownik

Kompleksowość danych pracownika umożliwia kadrze kierowniczej podejmowanie najlepszych decyzji dotyczących kariery zatrudnionego w niej specjalisty. Dzięki aplikacji e-Pracownik zatrzymasz pracownika poprzez rozwijanie jego umiejętności w optymalny sposób. Z programu możesz korzystać z dowolnego urządzenia i miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

Nasi klienci

Opinie klientów

Norson
Z firmą Wercom Sp. z o.o. współpracujemy w zakresie obsługi informatycznej ponad 10 lat. Dotychczasowa współpraca pozytywnie wpływa na rozwój naszej firmy, ułatwiając pracę i usprawniając funkcjonowanie całej jednostki. Bogata wiedza techniczna i profesjonalne podejście do pomocy zdalnej pozwala na sprawne i natychmiastowe rozwiązanie pojawiających się problemów.
Asia Szklarek-Dolna
Norson Sp. z o.o. Sp.k
SAGE
To Zespół profesjonalistów którzy, z powodzeniem od wielu lat sprzedają i wdrażają systemy Sage Symfonia ERP do największych Klientów w całej Polsce, w tym roku zostali jednym z 7 Partnerów Master w Polsce, co dodatkowo podkreśla ich wysokie kompetencje. Polecałem firmę Wercom wielokrotnie zaprzyjaźnionym firmą które, szukały rozwiązań klasy ERP, każdy z nich bardzo chwali sobie współpracę z Wercom, to jest też powód kolejnych poleceń.
Hubert Paczkowski
Head of Indirect Sales
Symfonia Sp. z o.o.
r22
W naszej współpracy cenimy Wercom przede wszystkim za: sprawne reagowanie na nasze uwagi i zgłoszenia; osobiste i bardzo duże zaangażowanie pracowników w realizację zleceń; profesjonalną wiedzę oraz umiejętności praktyczne, a także należytą staranność. Polecamy Wercom tym firmom, które cenią sobie fachowość i szybkość reakcji na zgłaszane problemy.
Robert Stasik
Członek Zarządu
R22 S.A.
Euroflorist
Przykład rozwiązań opracowanych dla EuroFlorist potwierdza, że uniwersalne i kompleksowe rozwiązanie, jakim jest Sage Symfonia ERP, może wykonywać nawet najbardziej wyspecjalizowane i nietypowe zadania
Andrzej Świderski
Prezes spółki
EuroFlorist
Agro
Poszukiwaliśmy takiego systemu, który po pierwsze będzie działał szybko na dużych zbiorach danych. Po drugie będzie elastyczny i da nam możliwość odwzorowania procesów zachodzących w naszej firmie. Szczególny nacisk położony był na dział sprzedaży, który wystawia dziennie dużo dokumentów handlowych. Dlatego bardzo ważna okazała się funkcja budowania różnych szablonów dokumentów
Edyta Młynarczyk
Prezes Zarządu
AGRO TRANSHANDEL SP. Z O.O.
Pneumatic
Firma Wercom jest dużą i znaną w Wielkopolsce firmą w zakresie obsługi systemów Sage. Współpracę z firmę cenię sobie szczególnie za profesjonalizm, rzetelność, szybkość reakcji i fachowe porady specjalistów ds. wdrożeń.
Ewa Majchrzak
Główna Księgowa
Pneumatik S.A.
quay
W chwili obecnej Wercom jest też firmą pierwszego kontaktu w sprawach Symfonii. Na naszą decyzję o podjęciu stałej współpracy serwisowej wpłynęło przed wszystkim poprawnie przeprowadzone wdrożenie oraz integracji systemu Sage Symfonia ERP z naszymi wewnętrznymi systemami rozliczeniowymi
Arkadiusz Szymański
QUAY BHU Sp. z o.o.
MarwoGEO
Współpracę z firmą Wercom cenię sobie za pełen profesjonalizm, ogromne doświadczenie i rzetelność . Firmę mogę z czystym sumieniem polecić innym. Zawsze mogę liczyć na pomoc w sytuacjach awaryjnych. Firma zatrudnia profesjonalną kadrę pracowników, która zawsze służy fachową pomocą.
Renata Różczka
MarwoGeo Sp. z o.o. Sp.k.
MARTON
Nasze biuro obsługuje średnie i duże firmy. Bardzo ważna jest dla mnie ergonomia pracy na programach Sage Symfonia, ale także bezpieczeństwo i jakość danych finansowych, które przekazujemy naszym Klientom. Często na ich zlecenie wykonujemy różne zaawansowane zestawienia i analizy. Wiedza, doświadczenie, elastyczność i korzystne warunki współpracy oraz bardzo dobre opinie innych przedsiębiorstw współpracujących z Wercom zdecydowały o wyborze właśnie tej firmy jako naszego opiekuna Systemów Symfonia ERP
Marta Tumalewicz
Prezes Biura Usług Rachunkowych i Podatkowych
"MARTON" Sp. z o.o.
Grambet
Wybraliśmy firmę Wercom, ze względu na status Platynowego Partnera Sage. Współpracę cenię za szybkość reakcji, indywidualne podejście do klienta oraz przemiłych ludzi z którymi pracujemy na co dzień. Zdecydowanie poleciłabym firmę Wercom wszystkim, którzy potrzebują profesjonalnej oraz dopasowanej do potrzeb obsługi.
Magdalena Gucia
Grambet Grupa SBS s.j. M. i M. Gucia
previous arrow
next arrow
Zobacz referencje

Skontaktuj się
z nami

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku, w godz. od 8:00 do 16:00.

61 868 22 08

biuro@wercom.pl

Siedziba firmy
Wercom Sp. z o.o.
ul. Wieczorynki 43
60-193 Poznań

Formularz kontaktowy
  Aby otrzymać newsletter, podaj swój e-mail
  ZAPISZ SIĘ
  close-link
  Newsletter ✉