Skip to main content
WpisyWydarzenia

Dzień Dobrych Praktyk: Kadry, Płace, HR

23 kwietnia 2024 roku odbyło się w Poznaniu w Ułan Browar wyjątkowe spotkanie zatytułowane „Dzień Dobrych Praktyk: Kadry, płace, HR”, organizowane przez nas we współpracy z Symfonia. To wydarzenie skupiło się na kluczowych zagadnieniach z obszaru HR, przyciągając uwagę licznych profesjonalistów z branży.

Podczas spotkania prowadzonego przez Barbarę Ożarek-Łaganowską eksperci w swoich dziedzinach zaprezentowali cztery fascynujące prelekcje.

Magdalena Król otworzyła serię wystąpień prezentując temat ” „VALUE OF THE QUEEN – jak pokonywać trudności w pracy HR’owca, czyli kilka inspiracji jak pracować zgodnie ze swoimi wartościami i nie pozwolić, aby przekraczano nasze granice. Krótka historia autentyczności”,  koncentrując się na strategiach radzenia sobie z wyzwaniami w pracy HR, promując autentyczność i przestrzeganie własnych wartości.

Następnie głos zabrał Piotr Pszczółkowski, reprezentujący Symfonię, omawiając automatyzację procesów HR i demonstrując sposoby usprawnienia pracy w działach kadrowych.

Kolejnym aspektem, który został poddany analizie, były kwestie prawne, którymi zajął się Wojciech Frankiewicz z Kancelarii Staniek&Partners w swojej prelekcji „Sądowe Wyroki a codzienność w dziale HR: jak orzecznictwo wpływa na funkcjonowanie firmowych kadr”.

Na zakończenie wydarzenia Bartosz Pawlak, przedstawiciel Wercom, podzielił się praktycznymi strategiami i narzędziami przydatnymi w zarządzaniu kadrami i płacami w erze automatyzacji.

Oprócz wartościowych prelekcji, uczestnicy mieli również okazję do networkingu, podczas którego mogliśmy porozmawiać oraz wymienić się spostrzeżeniami.

Jesteśmy wdzięczni za ogromne zainteresowanie wydarzeniem oraz aktywny udział wszystkich uczestników! Cieszymy się, że mieliśmy okazję spotkać się z Państwem i podzielić się wiedzą na temat najnowszych trendów w obszarze HR.

Zobacz krótką videorelację z wydarzenia: 

Zobacz fotorelacje z wydarzenia:

Dziękujemy wszystkim za udział!

Team Wercom

maj 2024

 

Nowa deklaracja JPK_V7 (Webinarium)

Aby otrzymać nagranie, podaj swój e-mail
Poproszę o link
close-link

Aby otrzymać newsletter, podaj swój e-mail
ZAPISZ SIĘ
close-link
Newsletter ✉

Pracownicze Plany Kapitałowe Sage Symfonia (Webinarium) 

Aby otrzymać nagranie, podaj swój e-mail
Poproszę o link
close-link

Niech faktury księgują się same- SaldeoSMART (Webinarium)

Aby otrzymać nagranie, podaj swój e-mail
Poproszę o link
close-link

e-Pracownik Sage Symfonia (Webinarium)

Aby otrzymać nagranie, podaj swój e-mail
Poproszę o link
close-link

Eksport faktur do programu Symfonia Finanse i Księgowość

Aby zobaczyć tutorial, podaj swój e-mail
Poproszę o link
close-link