Skip to main content
ArtykułyWpisy

Czas na zmiany- system enova365 w Twojej firmie

enova365 wdrożenie systemu ERP w Twojej firmie

Jak z biznesowego punktu widzenia będzie wyglądał koniec roku? Co nas czeka w 2021? Czy sytuacja epidemiologiczna zostanie opanowana? Jak się kształtuje przyszłość? Czy można przygotować się swoją firmę na ewentualny „lockdown”? Jak prowadzić biznes w tych czasach? Większość przedsiębiorstw codziennie mierzy się z tymi pytaniami, na które tak naprawdę nikt nie zna odpowiedzi. My jednak wiemy jak się do tego przygotować! Wybierz enova365. Wdrożenie tego kompleksowego rozwiązania pozwoli ochronić swój biznes, dbać o relacje biznesowe i komunikację w firmie, pozyskiwać nowych klientów, usprawnić przepływ dokumentów z kontrahentami itp.

Proces wdrożenia- jak to u nas wygląda?

Obecnie, znaczenie systemu Enterprise Resource Planning (system ERP) rośnie w szybkim tempie. Co więcej, wzrasta świadomość przedsiębiorców na temat innowacyjności i usprawniania pracy organizacyjnej w firmach. Zdaniem Panorama Consulting Solutions Research Report około 70% przedsiębiorstw przyznaje, że system ERP spełnia ich oczekiwania. Potwierdza to wzrostową tendencję popularności tego systemu.

My jako przedsiębiorstwo z równo piętnastoletnim stażem we wdrażaniu systemów ERP możemy powiedzieć, że nie ma utartego schematu tego procesu. Przyświeca nam jedna idea- zaimplementowanie oprogramowania w taki sposób, aby w jak najmniejszym stopniu naruszało procesy zachodzące w firmie i aby było zgodne z założeniami producenta. Kluczową kwestią dla nas komunikacja, dzięki której jesteśmy w stanie jak najtrafniej zidentyfikować potrzeby klienta.  Naszym zdaniem każde przedsiębiorstwo jest inne. Powszechny proces cyfryzacji i technicyzacji sprawia, że nawet jednoosobowe działalności gospodarcze wprowadzają znaczącą ilość systemów oraz raportów, które za nich wykonują część pracy.

Zgadzając się na wdrożenie systemu enova365, klient powinien mieć świadomość, iż jego zaangażowanie nie kończy się w momencie podpisania umowy.  Żeby rozwiązanie zostało zaimplementowane sprawnie i efektywnie, przedsiębiorstwo powinno czynnie brać udział w projekcie od samego początku aż do końca. Ważni dla nas są pracownicy na każdym poziomie hierarchii. Ich doświadczenie oraz codzienne bolączki są podstawą do to tworzenia rozwiązań, które pomogą im w ich codziennej pracy. Wdrożenie systemu enova365, aktualizacja lub przejście z jednego systemu na inny należą do bardzo złożonych procesów, wymagających od wszystkich dużego zaangażowania oraz szybkiej komunikacji między zespołem pracowników, a naszymi konsultantami i programistami.

 

System enova365

To polskie oprogramowanie do zarządzania i księgowości, a jego producentem jest Soneta. Rozwiązanie opiera się na najnowszych technologiach, wiedzy eksperckiej, a także doświadczeniu użytkowników, który dzielą się swoimi przemyśleniami i dzięki temu enova365 jest realne dostosowana do potrzeb odbiorców. System cechuje aktualność technologiczna, dlatego regularnie otrzymuje nagrody branżowe. Soneta jako pierwsza w Polsce przedstawiła swój system w rozwiązaniu chmurowym oraz co ważne, zaimplementowała dodatkowe interfejsy oparte o zasady Modern UI umożliwiające korzystanie z systemu na wielu urządzeniach tj. smarthphone czy tablet. Wszystko to bezpośrednio przełożyło się na ogromny sukces rynkowy enova365, co potwierdza ilość odbiorców. Codziennie do systemu loguje się prawie 15 tys. klientów.

Producent trafia do klientów poprzez sieć Autoryzowanych Partnerów na terenie całej Polski. Jednym z nich, jesteśmy MY jako Wercom. Na co dzień zajmujemy się wdrożeniem i sprzedażą tego oprogramowania oraz świadczymy usługi umożliwiające klientom dostęp do kompleksowych rozwiązań biznesowych. System enova365 to kompleksowe rozwiązanie, które dopasowuje się do potrzeb i struktury organizacji dzięki temu, że składa się z modułów, z których każdy odpowiada za konkretne funkcjonalności. W ramach rozwiązania moduły współpracują ze sobą. Dopasowane zostaną dla Ciebie funkcje oraz liczba stanowisk pracy. Masz pewność, że płacisz jedynie za to, co niezbędne dla wsparcia Twojego biznesu!

System w dwóch wersjach

Opcja standard- możliwość korzystania z oprogramowania enova365 na urządzeniach poprzez interfejs okienkowy (oparty o standardowe okienka Windows forms) – najczęściej wykorzystywany do pracy stacjonarnej w biurze, idealny dla tych, którzy cenią klasyczny wygląd i sposób nawigacji w aplikacji biznesowej.
Opcja multi
Opcja multi-  daje możliwość korzystania z systemu enova365 za pośrednictwem wielu interfejsów – okienkowego, przeglądarkowego (laptop, urządzenia przenośne), dotykowego (tablet) czy komórkowego (telefony z systemem Android) –⁠⁠ decydując się na opcję Multi, zyskujesz możliwość korzystania z każdego interfejsu w ofercie enova365! Dzięki wdrożeniu, system enova365 staje się on dla Ciebie unikalny. Dokładnie odwzorowuje procesy Twojej firmy i odpowiada na jej potrzeby, usprawniając tym samym pracę Twoich pracowników i dając kontrolę nad przedsiębiorstwem.

oprogramowanie enova365 zajęło pierwsze miejsce w rankingu ‘’najlepszy produkt ERP/CRM w chmurze”.
Computerworld jest organizatorem corocznej konferencji Best in Cloud, którego celem jest rozpowszechnianie rozwiązań i usług chmurowych. Tematem konferencji jest chmura jako narzędzie rozwoju biznesu oraz ośrodek innowacyjności. Rozwiązania chmurowe w sposób bezpośredni usprawniają procesy w firmie zarówno te wewnętrzne tj. obieg dokumentów czy zewnętrzne np. wysyłka faktur do klienta oraz pozwalają optymalizować koszty. Tegorocznym laureatem kategorii Najlepszy produkt ERP/CRM została enova365!

 

Różne możliwości zakupu

Model zakupu odpowiedni dla Twoich możliwości i potrzeb

Zakup
Zakup- Standardowa forma, dzięki której stajesz się dożywotnim właścicielem licencji z możliwością aktualizacji oprogramowania do nowych wersji. W⁠ cenie zakupu otrzymujesz 12-miesięczną gwarancję. To rozwiązanie dla tych, którzy preferują formę zakupu na własność, lub otrzymują dotację bądź leasing na wdrożenie systemu.
Wynajem
Wynajem- Wynajem oprogramowania w modelu opłat abonamentowych za korzystanie z wybranych modułów. Użytkowanie systemu ERP w chmurze w formie usługi to wygodne rozwiązanie dla firm działających w każdej branży i o różnej wielkości. Daje możliwość wykorzystywania wszystkich benefitów płynących z dostępu do systemu o każdej porze i z dowolnego miejsca oraz urządzenia dzięki dedykowanym interfejsom systemu.
Październik rozpoczyna czwarty kwartał, ostatni tego roku kalendarzowego. Spoglądając z perspektywy biznesowej, można stwierdzić, że 2020 rok nie należy do najłatwiejszych i najspokojniejszych, a jeszcze się nie zakończył. Sytuacja epidemiologiczna w Polsce i na świecie uniemożliwiła swobodne prowadzenie kontaktów handlowych. Większość przedsiębiorstw została wręcz zmuszona do przeniesienia swoich firm do domu czy Internetu. Wówczas konieczność, dziś traktowana jako możliwość czy opcja- praca zdalna.

 

Więcej informacji dot. wdrożenia oprogramowania enova365 zasięgną Państwo u naszych konsultantów. Zapraszamy do kontaktu.

Team Wercom Sp. z o.o.

Poznań, 15.10.2020 r.

źródła: www.enova.pl

Nowa deklaracja JPK_V7 (Webinarium)

Aby otrzymać nagranie, podaj swój e-mail
Poproszę o link
close-link

Aby otrzymać newsletter, podaj swój e-mail
ZAPISZ SIĘ
close-link
Newsletter ✉

Pracownicze Plany Kapitałowe Sage Symfonia (Webinarium) 

Aby otrzymać nagranie, podaj swój e-mail
Poproszę o link
close-link

Niech faktury księgują się same- SaldeoSMART (Webinarium)

Aby otrzymać nagranie, podaj swój e-mail
Poproszę o link
close-link

e-Pracownik Sage Symfonia (Webinarium)

Aby otrzymać nagranie, podaj swój e-mail
Poproszę o link
close-link

Eksport faktur do programu Symfonia Finanse i Księgowość

Aby zobaczyć tutorial, podaj swój e-mail
Poproszę o link
close-link