Skip to main content
Blog

Jak zwiększyć sprzedaż w sklepie internetowym?

Wsparcie e-commerce jest potrzebne na każdym etapie prowadzenia sklepu internetowego. Niezależnie od tego czy przedsiębiorstwo stawia pierwsze kroki z e-commerce czy ma już pewne doświadczenie. Usystematyzowanie procesów, dzięki wdrożeniu systemu ERP pozwala nie tylko na zwiększyć sprzedać w sklepie internetowym, ale w stacjonarnym.

W jaki sposób?

Wiele przedsiębiorstw zajmujących się e-commerce korzysta z dedykowanych platform sprzedażowych tj. PrestaShop, Allegro, Shoper, WooCommerce czy Magento itp. Natomiast, dopiero kiedy zostaną połączone z systemem ERP osiągają pełną wydajność, a przedsiębiorstwo zyskuje pełną kontrolę nad tym, co się dzieje w przedsiębiorstwie. Oprogramowanie ERP łączy operacje gospodarcze, które powstały jednocześnie w wielu miejscach organizacji w jednym procesie.

Integracja systemu ERP oraz e-commerce umożliwia gromadzenie, przechowywanie oraz analizę danych pochodzących ze sklepu internetowego oraz stacjonarnego. Pozwala na m.in. wgląd w aktualny stan towarów, statusów wysyłki, informacji o produktach, itp. Rozwiązania informatyczne tj. enova365 czy Symfonia wspierają firmy we wszystkich procesach- rozpoczynając od zarejestrowania zamówienia w systemie, poprzez wydanie z magazynu i nadanie, aż po wystawienie faktury i automatyczne przekazanie danych z modułu handlowego do finansowego. System ERP ułatwia codzienną pracę i dostarcza informacji przydanych w podejmowaniu kluczowych biznesowych decyzji.

Polecamy case study dot. wdrożenia systemu ERP w poznańskiej firmie Cafe El Mundo 

 

Więcej informacji zasięgną Państwo u naszych konsultantów.

 

  

Team Wercom

wrzesień 2021

Nowa deklaracja JPK_V7 (Webinarium)

Aby otrzymać nagranie, podaj swój e-mail
Poproszę o link
close-link

Aby otrzymać newsletter, podaj swój e-mail
ZAPISZ SIĘ
close-link
Newsletter ✉

Pracownicze Plany Kapitałowe Sage Symfonia (Webinarium) 

Aby otrzymać nagranie, podaj swój e-mail
Poproszę o link
close-link

Niech faktury księgują się same- SaldeoSMART (Webinarium)

Aby otrzymać nagranie, podaj swój e-mail
Poproszę o link
close-link

e-Pracownik Sage Symfonia (Webinarium)

Aby otrzymać nagranie, podaj swój e-mail
Poproszę o link
close-link

Eksport faktur do programu Symfonia Finanse i Księgowość

Aby zobaczyć tutorial, podaj swój e-mail
Poproszę o link
close-link