Skip to main content
WpisyWydarzenia

Konferencja – KSeF jako kolejny krok w kierunku cyfryzacji procesów biznesowych

22 listopada 2023 r. odbyła się organizowana przez nas (Wercom), Kancelarię Staniek&Partners oraz Sinersio konferencja pt. „KSeF jako kolejny krok w kierunku cyfryzacji procesów biznesowych„. Tematem konferencji był KSeF czyli temat budzący wiele emocji i wywołujący wiele pytań.

Przypominamy, że KSeF obowiązkowy będzie od lipca 2024 r. Będzie to duża zmiana dla wszystkich przedsiębiorców oraz Biur Rachunkowych. Pomimo, że KSeF ma na celu uproszczenie i usprawnienie procesów, wprowadzenie go może wywołać szereg trudności. Firmy będą musiały dostosować swoje systemy księgowe oraz wprowadzić elektroniczny obieg dokumentów, a księgowi i dyrektorzy finansowi będą zmuszeni nauczyć się nowych procedur. Wszystko to wiąże się z dodatkowym obciążeniem pracą i potencjalnie większymi wydatkami.

Dziękujemy za tak dużą frekwencje na wydarzeniu – było was aż 150 osób! Cieszymy się, że mieliśmy okazje się z Państwem spotkać i porozmawiać. Mamy nadzieje, że udało nam się przybliżyć temat KSeF (Krajowy System e-faktur) i że udział w naszej konferencji pomoże wprowadzić te zmiany w Państwa firmach.

Na Konferencji uczestnicy mieli okazję poznać szczegóły dotyczące wprowadzenia KSeF oraz uzyskać odpowiedzi na nurtujące ich pytania w tym temacie, prelegenci także pokazali na żywo jak wygląda wysyłka i odbiór faktur z KSeF przy pomocy programów takich jak Symfonia, Saldeo oraz enova365, dodatkowo uczestnicy mieli okazję posłuchać o bezpieczeństwie w chmurze, co mamy nadzieję pomoże im zabezpieczyć się, przed np. kradzieżą danych..

 

Zobacz krótką videorelację z wydarzenia: 

Zobacz fotorelacje z wydarzenia:

Dziękujemy wszystkim za udział!

Masz pytania dotyczycące KSeF?  Zapraszamy do kontaktu!

Team Wercom

październik 2023

 

Nowa deklaracja JPK_V7 (Webinarium)

Aby otrzymać nagranie, podaj swój e-mail
Poproszę o link
close-link

Aby otrzymać newsletter, podaj swój e-mail
ZAPISZ SIĘ
close-link
Newsletter ✉

Pracownicze Plany Kapitałowe Sage Symfonia (Webinarium) 

Aby otrzymać nagranie, podaj swój e-mail
Poproszę o link
close-link

Niech faktury księgują się same- SaldeoSMART (Webinarium)

Aby otrzymać nagranie, podaj swój e-mail
Poproszę o link
close-link

e-Pracownik Sage Symfonia (Webinarium)

Aby otrzymać nagranie, podaj swój e-mail
Poproszę o link
close-link

Eksport faktur do programu Symfonia Finanse i Księgowość

Aby zobaczyć tutorial, podaj swój e-mail
Poproszę o link
close-link