Skip to main content
Blog

Symfonia Mobilny Handel – aplikacja dla przedstawicieli handlowych

W związku z rewolucją w dziedzinie zarządzania przedsiębiorstwem konieczne jest usprawnienie pracy także poza jego granicami. Aby wyprzedzić konkurencje, ważne jest aby reagować szybciej oraz wiedzieć więcej. Pomocne w taki wypadku może okazać się rozwiązanie mobilne, które można zabrać ze sobą wszędzie. Idealna będzie aplikacja mobilna dla handlowców, dzięki któremu będzie mógł szybko oraz w łatwy sposób komunikować się z działem sprzedaży.

Symfonia Mobilny Handel

Symfonia Mobilny Handel ułatwia wszystkie operacje związane z prowadzeniem sprzedaży w terenie. To hybrydowe oprogramowanie składające się z aplikacji na telefony oraz urządzenia wyposażone w system Android oraz dodatek do programu Symfonia ERP Handel. Aplikacja pozwala na zarządzanie sprzedażą w biurze i w terenie w czasie rzeczywistym (online).

Głównym założeniem aplikacji mobilnej jest pewność działania w różnym środowisku. Użytkownik poprzez aplikacje może składać zamówienia, przeglądać kontrahentów i sprawdzać ich należności, a także sprawdzać stany magazynowe. Dzięki aplikacji przedstawiciel handlowy ma wszystkie niezbędne informacje na wyciągnięcie ręki.

Na temat Symfonia Mobilny Handel pisaliśmy już TUTAJ

Aplikacja Symfonia Mobilny Handel pozwala na:

  • Cyfryzację sprzedaży – za pomocą aplikacji użytkownik ma możliwość obsłużyć większość procesów handlowych. Użytkownik może planować oraz optymalizować wizyty u klientów, przeglądać stany magazynowe oraz zamówienia, prowadzić kalendarz wizyt, zarządzać sprzedażą (w tym faktury i paragony), obsługiwać zamówienia, promocje, merchendising oraz wiele innych.
  • Automatyzacja sprzedaży – określone informacje mogą być przekazywane z programu Symfonia ERP Handel. Na przykład takie jak: towary, które mogą być sprzedawane w aplikacji mobilnej, elektroniczne faktury lub zamówienia, opiekun handlowy klienta i inne.
  • Mobilna obsługa akcji marketingowych – dzięki aplikacji przedstawiciel handlowy może planować skuteczne akcje marketingowe, a także budować stałe relacje z klientami. Dodatkowo ma możliwość dokumentować zdjęciami każdą wizytę u klienta.

Funkcje Symfonia Mobilny Handel:

  1. Synchronizacja stanów magazynowych, kontrahentów oraz faktur.
  2. Możliwość ułożenia indywidualnej trasówki, czyli kolejności odwiedzin Klientów na każdy dzień tygodnia.
  3. Składanie zamówień na dowolnego Klienta w trasówce i poza nią.
  4. Wysyłanie zamówień i degustacji wraz z możliwością zapisu do bufora.
  5. Możliwość sprawdzenia stanów magazynowych.
  6. Sprawdzenie niezapłaconych należności dla każdego Klienta\Logowanie się na dowolny serwer wraz z informacją o serwerze testowym
W porównaniu do standardowego trybu pracy handlowca, korzystanie z aplikacji mobilnej zmniejsza ilość wykonywanej pracy. Użytkownika może łatwiej i szybciej wystawić zamówienie, fakturę, paragon, obsłużyć gratisy czy nawet sprawdzić zaległości klienta i przypomnieć mu o nieopłaconych fakturach. Przedstawiciel handlowy ma możliwość ustawić plan wizyt u klienta, które manager sprzedaży zaakceptuje już bezpośrednio w systemie Symfonia Handel. Aplikacja synchronizuje dane w czasie rzeczywistym, dzięki czemu użytkownik ma dostęp do aktualnych informacji o stanach handlowych towarów oraz ich cenach. Dodatkowo w programie są zawarte opisy, zdjęcia i rysunki towarów.

Szczegółowe informacje na temat Symfonia Mobilny Handel uzyskasz u naszych konsultantów. Zapraszamy do kontaktu!

Team Wercom

grudzień 2022

Nowa deklaracja JPK_V7 (Webinarium)

Aby otrzymać nagranie, podaj swój e-mail
Poproszę o link
close-link

Aby otrzymać newsletter, podaj swój e-mail
ZAPISZ SIĘ
close-link
Newsletter ✉

Pracownicze Plany Kapitałowe Sage Symfonia (Webinarium) 

Aby otrzymać nagranie, podaj swój e-mail
Poproszę o link
close-link

Niech faktury księgują się same- SaldeoSMART (Webinarium)

Aby otrzymać nagranie, podaj swój e-mail
Poproszę o link
close-link

e-Pracownik Sage Symfonia (Webinarium)

Aby otrzymać nagranie, podaj swój e-mail
Poproszę o link
close-link

Eksport faktur do programu Symfonia Finanse i Księgowość

Aby zobaczyć tutorial, podaj swój e-mail
Poproszę o link
close-link