Skip to main content
Blog

Symfonia Smart BI – wygodna analiza biznesowa

Smart BI – wygodna analiza biznesowa

Smart BI od Symfonia to uniwersalne narzędzie do analizy danych firmy dostępnych w programach Symfonia Handel i Symfonia Finanse i Księgowość. Korzystając ze Smart BI użytkownik zyskuje dostęp do bieżących analiz na temat sowiej firmy. Program zapewnia dostęp do aktualnych danych na temat przedsiębiorstwa. Posiada gotowe zestawy szablonów do wykorzystania, dzięki czemu użytkownik ma możliwość szybko tworzyć własne raporty, lub wzorując się na gotowych wzorcach tworzyć własne analizy „ad-hoc”.

W aplikacji Smart BI użytkownik może tworzyć zaawansowane raporty odpowiadające potrzebom przedsiębiorstwa. Dodatkowo może nie tylko analizować  dane pochodzące z bazy danych programu, w którym pracuje, ale także dzięki wygodnemu kreatorowi tworzyć wygodne połączenia z zewnętrznych źródeł danych np. bazy SQL lub plików Excel czy CSV). Co więcej użytkownik ma możliwość przetwarzania i edytowania wszystkich danych w celu optymalnego dostosowania ich do swoich potrzeb.

Symfonia Smart Bi to:

  • Zawsze aktualne informacje – użytkownik w każdej chwili ma dostęp do bieżących danych biznesowych. Raporty w programie są aktualizowane na podstawie wprowadzanych do baz danych kolejnych operacji. Dzięki temu zapewniona jest gwarancja aktualności informacji na moment tworzenia raportu.
  • Wygodna praca w znanym środowisku – Smart BI to przystępny interfejs, który posiada wygodną i intuicyjną obsługa aplikacji. Aplikacje można używać w codziennej pracy , bez konieczności dodatkowych szkoleń czy nauki obsługi nowych narzędzi. Aby korzystać z programu wystarczy znajomość pracy na arkuszu kalkulacyjnym. Dodatkowo nie ma potrzeby inwestowania w nową infrastrukturę informatyczną czy dodatkowe narzędzia.
  • Uniwersalne narzędzie biznesowe – użytkownik korzystając ze Smart BI otrzymuje możliwość budowania raportów od podstaw. Dodatkowo może dostosować obecne zestawienia do własnych potrzeb. Aplikacja pozwala na wykonywanie raportów na podstawie dowolnych zakresów czasowych, choćby bazując na danych z kilku lat. Program dostosowuje się do umiejętności i wymagań analitycznych pracownika.
  • Wygodna praca w MS Excel – dzięki Smart BI użytkownik w łatwy sposób stworzy układy raportów, zbuduje tabele przestawne, stworzy własne formuły obliczeniowe, dokona edycji danych czy doda własne zakładki kart
  • Komfort szybkiego dostępu do ważnych danych – korzystając z programu użytkownik łatwo znajdzie wartościowe dla niego informacje, niezbędne do podejmowania właściwych decyzji biznesowych
  • Łatwiejszy proces przygotowywani ważnych raportów – dzięki aplikacji skorci się czas i nakład pracy niezbędny do przygotowania raportu
  • Lepsza współpraca wewnątrz firmy – stworzone raporty można wykorzystać jako wartościowe źródło danych dla innych pracowników. Dzięki temu członkowie zespołów mają dostęp do danych nawet w przypadku pracy zdalnej.

Więcej informacji na temat Symfonia Smart BI uzyskasz u naszych konsultantów. Zapraszamy do kontaktu!

Team Wercom

czerwiec 2023

 

Nowa deklaracja JPK_V7 (Webinarium)

Aby otrzymać nagranie, podaj swój e-mail
Poproszę o link
close-link

Aby otrzymać newsletter, podaj swój e-mail
ZAPISZ SIĘ
close-link
Newsletter ✉

Pracownicze Plany Kapitałowe Sage Symfonia (Webinarium) 

Aby otrzymać nagranie, podaj swój e-mail
Poproszę o link
close-link

Niech faktury księgują się same- SaldeoSMART (Webinarium)

Aby otrzymać nagranie, podaj swój e-mail
Poproszę o link
close-link

e-Pracownik Sage Symfonia (Webinarium)

Aby otrzymać nagranie, podaj swój e-mail
Poproszę o link
close-link

Eksport faktur do programu Symfonia Finanse i Księgowość

Aby zobaczyć tutorial, podaj swój e-mail
Poproszę o link
close-link