Skip to main content
Blog

Wercom dla biur rachunkowych

Biura rachunkowe spełniają we współczesnym biznesie bardzo istotną rolę. Odpowiadają między innymi za rozliczanie ksiąg rachunkowych, składanie zeznań i deklaracji podatkowych w imieniu klienta oraz sporządzanie zeznań finansowych. Mimo, iż odpowiedzialnością karną za nierzetelnie wypełnione dokumenty obciążony jest przedsiębiorca, to biuro rachunkowe odpowiada przed nim za dokonane nieprawidłowości. Nawet z pozoru nieistotne niedopatrzenia mogą mieć poważne konsekwencje – warto zminimalizować ryzyko.

Przede wszystkim do swoich usług będą mieli państwo zespół biegłych specjalistów posiadających merytoryczną, specjalistyczną wiedzę. Dzięki naszemu 15 letniemu doświadczeniu dobrze poznaliśmy wyzwania, z którymi mierzy się sektor księgowy i opracowaliśmy rozwiązania z wykorzystaniem systemów informatycznych. Wiemy jak usprawnić proces obiegu danych i dokumentów, z którymi biura rachunkowe mają tak wiele do czynienia.

Księgowi muszą sprostać wymagającym terminom, szczególnie w przypadku rozliczeń z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych i Urzędem Skarbowym. Bardzo istotne dla nas jest utrzymanie najkrótszego możliwego czasu reakcji. Jesteśmy świadomi jak ważne jest sprawne, płynne działanie przedsiębiorstwa.

My, jako Wercom zapewniamy ciągłość wsparcia przy zmieniających się przepisach. Naszych klientów traktujemy jak partnerów i jesteśmy gotowi by ich wspierać na każdym etapie ich rozwoju. Niezależnie czy mówimy o mikro, małym, średnim czy dużym biznesie.

Jesteśmy gwarantem bezpieczeństwa dla rozwiązań IT, tak samo jak biura rachunkowe muszą być gwarantem bezpieczeństwa danych swoich klientów. Dzięki naszemu doświadczeniu z systemami informatycznymi, takimi jak enova365, Sage Symfonia oraz Saldeo wiemy jak rozwiązać dowolny problem i jak spersonalizować dowolne rozwiązania w celu jak najsprawniejszego działania firmy.

Więcej informacji dot. bezpieczeństwa dla rozwiązań IT w biurach rachunkowych zasięgną Państwo u naszych konsultantów. Zapraszamy do kontaktu.

 

  

Team Wercom
maj 2021 r.

Nowa deklaracja JPK_V7 (Webinarium)

Aby otrzymać nagranie, podaj swój e-mail
Poproszę o link
close-link

Aby otrzymać newsletter, podaj swój e-mail
ZAPISZ SIĘ
close-link
Newsletter ✉

Pracownicze Plany Kapitałowe Sage Symfonia (Webinarium) 

Aby otrzymać nagranie, podaj swój e-mail
Poproszę o link
close-link

Niech faktury księgują się same- SaldeoSMART (Webinarium)

Aby otrzymać nagranie, podaj swój e-mail
Poproszę o link
close-link

e-Pracownik Sage Symfonia (Webinarium)

Aby otrzymać nagranie, podaj swój e-mail
Poproszę o link
close-link

Eksport faktur do programu Symfonia Finanse i Księgowość

Aby zobaczyć tutorial, podaj swój e-mail
Poproszę o link
close-link