Skip to main content

Krajowy System e-Faktur

Zapisz się na bezpłatną konsultacje

Zarządzanie KSeF przy pomocy SaldeoSMART

KSeF, czyli Krajowy System e-Faktur, to teleinformatyczny system umożliwiający wystawianie, przechowywanie i udostępnianie faktur ustrukturyzowanych w formie pliku elektronicznego (XML). Podatnicy mogą wystawiać e-faktury przez indywidualne konto w KSeF lub za pośrednictwem zintegrowanego systemu finansowo-księgowego, takiego jak SaldeoSMART KSeF.

 

Zalety zarządzania KSeF przy pomocy SaldeoSMART

  • Proste i bezproblemowe korzystanie z KSeF -Integracja SaldeoSMART z KSeF odbywa się poprzez wygenerowanie tokenu KSeF. Po jednorazowej autoryzacji, wszystkie procesy można wykonywać bezpośrednio z poziomu aplikacji SaldeoSMART, co ułatwia zarządzanie e-fakturami.
  • Zgodność z przepisami – SaldeoSMART jako jeden z pierwszych systemów udostępnił integrację z KSeF, dbając o jej zgodność z aktualnymi przepisami. Zespół ekspertów nieustannie monitoruje zmiany prawne, zapewniając, że system spełnia wszystkie wymogi.
  • Automatyzacja większości procesów – Korzystanie z KSeF to nie tylko wystawianie faktur, ale także zarządzanie przepływem e-faktur, co może być czasochłonne. SaldeoSMART umożliwia automatyzację większości tych procesów, oszczędzając czas i zwiększając efektywność operacyjną.

Dlaczego warto wybrać KSeF w SaldeoSMART?

KSeF w SaldeoSMART to rozwiązanie, które upraszcza i automatyzuje zarządzanie fakturami ustrukturyzowanymi, zapewniając zgodność z przepisami i oszczędność czasu. Integracja z KSeF poprzez SaldeoSMART to prosty i efektywny sposób na optymalizację procesów finansowo-księgowych w Twojej firmie.

Poznaj SaldeoSMART

Funkcje KSeF w SaldeoSMART

Zarządzanie uprawnieniami użytkowników do pobrania i wysyłania faktur związanych z KSeF

Sprawdzanie poprawności faktury przed wysyłką do KSeF

Wysyłka zbiorcza faktur

Sprawdzanie statusu wysyłki faktury z poziomu aplikacji

Automatyczne pobieranie faktur z KSeF

Powiadomienia dotyczące KSeF w aplikacji

Automatyczna wizualizacja faktur pobranych z KSeF

Automatyczna weryfikacja duplikatów

Możliwość stworzenia własnej ścieżki akceptacji faktur pobranych z KSeF

Zarządzanie KSeF w aplikacji SaldeoSMART

Uprawnienia

Poprzez SaldeoSMART bez problemu nadasz oraz zarządzisz uprawnieniami współpracowników. Aby nadać uprawnienia wystarczy jeden token KSeF dla Twojej firmy i dodanie go w SaldeoSMART. Dzięki integracji SaldeoSMART z platformą Ministerstwa Finansów unikniesz wielokrotnego logowania do systemu rządowego. Odpowiednie uprawnienia dla pracowników ustawisz już w SaldeoSMART. Wszystko to zrobisz z poziomu apliakacji!

Wystawianie faktur

Faktur wystawiane w SaldeoSMART są zgodne z wymogami Ministerstwa Finansów. System jest wyposażony w mechanizm, weryfikujący czy wystawiony jest zgodny ze wzorem udostępnionym przez MF, czy ma dokument ma odpowiednią strukturę logiczną. Dodatkowo aplikacja automatycznie sprawdza poprawności faktury przed jej wysyłką do KSeF.

Automatyzacja pracy

Często podatnicy obawiają się, że korzystanie z Krajowego Systemu e-Faktur sprawi że praca z dokumentami stanie się bardziej czasochłonna. SaldeoSMART pozwala na automatyzacje powtarzalnych czynności, a tym samym oszczędność czasu. W aplikacji istnieje możliwości automatyzacji, m.in.: zbiorczej wysyłki faktur do KSeF oraz automatycznego pobierania dokumentów z KSeF. Dzięki temu codzienna praca z dokumentami staje się prosta.

Zapisz się na bezpłatną konsultację

Zapisz się na bezpłatną konsultację

Aby otrzymać newsletter, podaj swój e-mail
ZAPISZ SIĘ
close-link
Newsletter ✉