Skip to main content
ArtykułyWpisy

oprogramowanie enova365 -program księgowy dla Biur Rachunkowych

System ERP enova365 w Twoim Biurze Rachunkowym

System ERP enova365oferuje kompleksową obsługę wszystkich procesów wewnętrznych, tak aby usprawnić codzienną pracę. Charakteryzuje się przede wszystkim modułową budową, którą można modyfikować wraz ze zmieniającymi się potrzebami biura rachunkowego. Producent enova365 za cel przyjął sobie usprawnienie komunikacji, obiegu informacji, dokumentów, a także ich prawidłowego przechowywania, które biorąc pod uwagę specyfikację pracy księgowych jest bardzo ważne. W tym wypadku z pomocą przychodzi funkcjonalność OCR- odpowiada za automatyczne wczytywanie się zeskanowanych dokumentów. Przekładając to na praktyczne życie księgowego-system ERP enova365 w Twoim Biurze Rachunkowym-  pracownik nie musi ręcznie przepisywać, wprowadzać danych danych do bazy, ponieważ zostają one samoczynnie zostają zaczytane. Informację gromadzone są w module DMS, który służy do ewidencji wszystkich dokumentów.

System umożliwia zarządzanie wieloma bazami danych bez limitu. W związku z tym występują dwie możliwości współpracy z klientem.

  • Pierwsza dotyczy pracy na współdzielonej bazie ze swoim klientem. Znacznie oszczędza to czas obu stron- odbiorcy i księgowej. Obieg informacji pomiędzy nimi przyśpieszy zaimplementowanie Pulpitu Klienta Biura Rachunkowego. Sprawia to, że użytkownik w każdej dogodnej chwili może dokonać weryfikacji istotnych dla siebie informacji.
  • Druga występuje, kiedy klient biura rachunkowego nie posiada dostępu do wspólnego obszaru pracy. Tutaj wykorzystać można mechanizmy wspierające przekazywanie i pozyskiwanie danych- eksporty i importy. To one pomogą usprawnić komunikację z klientem, której sprawność i szybkość obecnie jest tak ważna.

Zmiany prawne

System ERP enova365 umożliwia generowanie i wysyłanie bezpośrednio do bramki Ministerstwa Finansów dokumentów księgowych, takich jak JPK_VAT czy e-Deklaracje. Zaimplementowała do programu już przesyłanie nowego pliku JPK_V7, który będzie obowiązkowy dla wszystkich płatników od 1 października 2020 roku, o którym pisaliśmy we wcześniejszym artukule. Użytkownicy enova365 cenią ją sobie za ”punktualność” niezwykle ważną w obecnych czasach. Kiedy pojawiają się nowe informacje o zmianach podawane przez Ministerstwo Finansów, eksperci systemu ERP enova365 od razu rozpoczynają prace nad dostosowaniem oprogramowania do wprowadzonych modyfikacji. Dzięki temu w cenie gwarancji, na wykupiony pakiet modułów otrzymujesz dostęp do aktualizacje systemu zgodnego z obowiązującymi przepisami. Liczba zmian prawnych jest zatrważająca szczególnie dla biur rachunkowych, które muszą być na bieżąco. Producent Soneta doskonale rozumie potrzeby swoich klientów, dlatego wszelkie aktualizacje udostępniane są znacznie wcześniej, aby użytkownicy mieli czas na dokładne zapoznanie się z nimi.

Potrzeby naszych klientów są zrozumiałe, obecnie nadmiar zmian prawnych związanych ze specustawą i innymi termiami napawa niepewnością. Mamy dla Was niespodziankę- Bezpłatny kalendarz na II połowę 2020 roku. Dedykowany dla księgowych, właścicieli przedsiębiorstw, osób zainteresowanych, pracowników biur rachunkowych.

 

Więcej informacji zasięgną Państwo u naszych konsultantów. Zapraszamy do kontaktu.

Team Wercom Sp. z o.o.

Poznań, 20.08.2020 r.

Nowa deklaracja JPK_V7 (Webinarium)

Aby otrzymać nagranie, podaj swój e-mail
Poproszę o link
close-link

Aby otrzymać newsletter, podaj swój e-mail
ZAPISZ SIĘ
close-link
Newsletter ✉

Pracownicze Plany Kapitałowe Sage Symfonia (Webinarium) 

Aby otrzymać nagranie, podaj swój e-mail
Poproszę o link
close-link

Niech faktury księgują się same- SaldeoSMART (Webinarium)

Aby otrzymać nagranie, podaj swój e-mail
Poproszę o link
close-link

e-Pracownik Sage Symfonia (Webinarium)

Aby otrzymać nagranie, podaj swój e-mail
Poproszę o link
close-link

Eksport faktur do programu Symfonia Finanse i Księgowość

Aby zobaczyć tutorial, podaj swój e-mail
Poproszę o link
close-link