Skip to main content
Blog

enova365 w firmie usługowej, ERP B2B

Nie ważne, czy Twoja firma oferuje usługi dla osób fizycznych czy w sektorze B2B, oprogramowanie ERP pomoże usprawnić codzienną pracę przedsiębiorstwa. ERP w przypadku firmy usługowej jest sprawdzonym sposobem na zwiększenie jakości świadczonych usług. Jednym z systemów ERP, który pomoże usprawnić pracę w takiej firmie jest enova365.

Dlaczego warto wybrać enova365 dla firmy usługowej?

  • Elastyczność – system enova365 przede wszystkim wyróżnia się elastycznością. Jest to jeden z głównych powodów dla którego Klienci decydują się na to oprogramowanie. W enova365 to użytkownik decyduje jakie moduły mają zostać aktywowane oraz z jakiej licencji chce korzystać. Wercom, jako autoryzowany partner enova365 pomoże Ci odpowiednio dobrać rozwiązanie, które zoptymalizuje Twój biznes.
  • Łatwiejsze formalności z urzędem skarbowym – enova365 ułatwi dopełnienie wszystkich formalności związanych z urzędem skarbowym. W zależności od sposobu opodatkowania możesz spotkać się z koniecznością prowadzenia obszerniejszej dokumentacji, przykładowo ewidencji środków trwałych. Dodatkowo enova365 w obszarze Finansów i Księgowości usprawni wystawianie faktur VAT.
  • Możliwość generowania dokumentów do US – wszystkie dokumenty wymagane przez urząd skarbowy użytkownik ma możliwość wygenerowania w enova365. Dzięki temu masz pewność, że wygenerowane dokumenty są aktualne oraz zgodne z obowiązującym prawem. Za każdym razem kiedy wprowadzane są zmiany w przepisach, system jest aktualizowany.
  • Większa efektywność – system do obsługi firmy usługowej enova365 pozwala zwiększyć efektywność Twojej firmy usprawniając zachodzące w niej procesy. Program umożliwia optymalizację czasu poświęconego na prowadzenie dokumentacji. Podsumowując enova365 to kompleksowe wsparcie dla każdego przedsiębiorstwa – niezależnie od jego wielkości.

Najważniejsze funkcjonalności systemu ERP enova365 dla firmy usługowej:

  • Historia klientów – system enova365 dla firm usługowych pomoże udoskonalić zarządzanie obsługą klienta w Twojej firmie. enova365 to sprawdzone rozwiązania dla działów handlowych.
  • Usługi serwisu i wypożyczalni – system enova365 może być wykorzystany w firmach, które oferują usługi wynajmu okresowego lub serwisowania.
  • Księgowość i Finanse – enova365 posiada wiele funkcjonalności w obszarze Finanse i Księgowość. Dzięki temu użytkownik ma możliwość zbierania i rozliczania wszystkich operacji finansowych w jednym miejscu. Rozwiązanie enova365 zapewnia komfort bezpieczeństwa i stabilności Twojej firmy.
  • Kadry Płace i HR – system dla firm usługowych enova365 to także rozwiązanie dla działów HR, kadr i płac oraz portali pracowniczych. Jest skuteczny zarówno dla małych, jak i dużych firm.

Podsumowując enova365 pomoże usprawnić zarządzanie firmą zwiększając jej efektywność. Dodatkowo system ERP pomoże zadbać o poprawną komunikację pomiędzy działami i pracownikami. Wszystkie te elementy są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania przedsiębiorstwa.

Więcej informacji na temat enova365 uzyskasz u naszych konsultantów. Zapraszamy do kontaktu!

Team Wercom

lipiec 2023

 

Nowa deklaracja JPK_V7 (Webinarium)

Aby otrzymać nagranie, podaj swój e-mail
Poproszę o link
close-link

Aby otrzymać newsletter, podaj swój e-mail
ZAPISZ SIĘ
close-link
Newsletter ✉

Pracownicze Plany Kapitałowe Sage Symfonia (Webinarium) 

Aby otrzymać nagranie, podaj swój e-mail
Poproszę o link
close-link

Niech faktury księgują się same- SaldeoSMART (Webinarium)

Aby otrzymać nagranie, podaj swój e-mail
Poproszę o link
close-link

e-Pracownik Sage Symfonia (Webinarium)

Aby otrzymać nagranie, podaj swój e-mail
Poproszę o link
close-link

Eksport faktur do programu Symfonia Finanse i Księgowość

Aby zobaczyć tutorial, podaj swój e-mail
Poproszę o link
close-link