Skip to main content

Krajowy System e-Faktur

Zapisz się na bezpłatną konsultacje

Symfonia Ekosystem KSeF

Symfonia Ekosystem KSeF to rozwiązanie, które obejmuje pełen proces obiegu faktur. Dzięki integracji aplikacji Symfonii z platformą Ministerstwa Finansów, można wysyłać jak i odbierać dokumenty z poziomu aplikacji – bez potrzeby ciągłego logowania się do portalu MF.

  • Dokumenty sprzedażowe – za  pośrednictwem Symfonia Handel oraz Symfonia eBiuro możesz wysłać dokumenty sprzedażowe zaraz po ich wystawieniu lub zbiorczo z poziomu kartoteki sprzedaży. Symfonia zadba o utworzenie odpowiedniej struktury XML i przekazanie faktury do KSeF Ministerstwa Finansów.
  • Dokumenty kosztowe – do modułu Symfonia Finanse i Księgowość lub Symfonia Handel możesz pobrać dokumenty kosztowe bezpośrednio z Symfonii KSeF lub wcześniej przeprowadzić  przez proces akceptacji w Symfonii Obieg Dokumentów (zależnie od wybranego modelu pracy i przyjętych w firmie procesów). W aplikacji Symfonia eBiuro do dyspozycji masz uproszczony mechanizm akceptacji dokumentu.
  • Dokumenty towarowe – w module Symfonia Handel lub Symfonia eBiuro można przyjąć dokumenty towarowe (skutkujące przyjęciami w magazynie) i w ten sposób rozliczyć przyjęte dostawy, tworząc odpowiednie pozycje w kartotece towarów lub uzgadniając z istniejącymi.
Poznaj programy Symfonii

Programy zintegrowane z Symfonia KSeF

Symfonia Handel

Wystawienie faktury, informacja o statusie faktury w KSeF, informacja o numerze KSeF faktury, komunikacja z Symfonią KSeF (połączenie z chmurą Symfonii).

Symfonia Finanse i Księgowość

Dostęp i pobieranie faktur na żądanie lub automatyczne, podział na faktury zakupowe i sprzedażowe, rozbudowane filtry i akcje zbiorcze, powiadomienia mailowe z raportem pobranych faktur.

Symfonia Obieg Dokumentów

Bezpośredni odbiór e-faktur, obieg faktur zakupu, opis merytoryczny i akceptacja, uprawnienia i poufność. Faktury uzupełnione o protokoły, specyfikacje.

Symfonia eBiuro

Wysyłanie faktur do klienta lub do KSeF bezpośrednio z poziomu aplikacji. Numer KSeF widoczny na liście dokumentów, statusy wysłanej i odebranej faktury. Łatwe, szybkie księgowanie faktur lub eksport do Symfonia Finanse i Księgowość (pełne księgi handlowe).

Rozwiązanie dla Twojego biznesu

Rozwiązanie dla Twojego biznesu, które umożliwia skuteczną i bezpieczną współpracę z platformą KSeF Ministerstwa Finansów.

  • Uniwersalność – korzystaj z Symfonii KSeF niezależnie od wielkości Twojej firmy oraz bez względu na to, czy pracujesz na co dzień z oprogramowaniem Symfonii, czy z systemami innych producentów.
  • Elastyczność – zbuduj firmowe procesy z gotowych komponentów Symfonia Ekosystem KSeF i dopasuj je do potrzeb swojego biznesu.
  • Współpraca – dzięki wbudowanemu API Symfonia KSeF w pełni współpracuje z programami Symfonia Handel, Finanse i Księgowość, Symfonia Obieg Dokumentów, Symfonia eBiuro oraz innym oprogramowaniem branżowym.

Symfonia KSeF zapewnia:

Łatwy start

Aby zacząć korzystać z KSeF użytkownik nie musi instalować dodatkowego oprogramowania. Wystarczy, założyć konto i zautoryzować firmę w KSeF.

Łatwość obsługi

Użytkownik wystawi i odbiera faktury tak jak zwykle. Symfonia KSeF działa w tle i wspiera cały proces komunikacji z Ministerstwem Finansów

Bezpieczeństwo pracy

Ekosystem Symfonia KSeF zapewnia kontrolę faktur wysyłanych do Ministerstwa Finansów. Dzięki temu nie wyślesz błędnych, niekompletnych lub zdublowanych faktur.

Zgodność z komunikatami MF

Aktualizacja komunikacji z serwerami MF odbywa się na serwerach Symfonii, dzięki czemu użytkownik ma zapewniony dostęp do najnowszej wersji programu.

Automatyzację pracy w razie awarii

W przypadku awarii serwerów Ministerstwa Finansów Symfonia KSeF automatycznie obsłuży konieczne procedury.

Wszystkie dane firmy w jednym miejscu

Niezależnie od konfiguracji programów Symfonii, użytkownik ma dostęp do wszystkich danych swojej firmy w jednym miejscu.

Zapisz się na bezpłatną konsultację

Zapisz się na bezpłatną konsultację

Aby otrzymać newsletter, podaj swój e-mail
ZAPISZ SIĘ
close-link
Newsletter ✉