Skip to main content

enova365 Moduł Workflow – elektroniczny obieg dokumentów

Zapisz się na bezpłatną konsultacje

Moduł Workflow enova365 

enova365 moduł Workflow jest integralną częścią systemu enova365. Dzięki temu z zarządzania procesowego możesz korzystać w całej aplikacji, która intuicyjnie organizuje i automatyzuje Twoją Pracę. W module Workflow możesz także wykonać część działań dotyczących innych modułów. Dodatkowo dzięki automatycznemu zarządzaniu systemem obiegu dokumentów pozwoli Ci zaoszczędzić czas oraz zwiększyć efektywność pracy.

Przepływ i ewidencja dokumentów

System zarządzania dokumentami DMS (Document Management System) jest integralną częścią modułu Workflow enova365. System ten ułatwia odpowiednią organizację oraz uporządkowanie najważniejszych informacji w Twojej firmie. DMS w obszarze Workflow enova365 wspiera czynności przechowywania, porządkowania i archiwizowania danych. Pozwala także na wprowadzanie dokumentów do systemu. Wszystkie to pozwoli usprawnić elektroniczny obieg dokumentów w organizacji.

Harmonogram pracy zadań

System Workflow enova365 usprawnia przepływ pracy w firmie. Jego funkcjonalność obejmuje także program do harmonogramów, który daje możliwość inicjacji procesów we właściwym czasie. Jeśli narzędzie zostanie dobrze skonfigurowane, system enova365 dopilnuje, aby zadania rozpoczęły się zgodnie z harmonogramem.

Edycja procesów i zastępstwa

Moduł Workflow enova365 gwarantuje, że wyznaczone zadania trafią do odpowiednich osób. Jest to szczególnie istotne w przypadku urlopów czy dużej rotacji pracowników. System samodzielnie wylicza zastępstwa na podstawie wniosków urlopowych i innych zgłoszonych norm nieobecności.

Poznaj enova365

Elektroniczny obieg dokumentów – zalety rozwiązania

Lepsza organizacja pracy

Elektroniczny obieg dokumentów to wiele korzyści. Jedną z głównych jest lepsza organizacja pracy. Elektroniczny obieg dokumentów enova365 to przede wszystkim automatyzacja procesów związanych z porządkowaniem i archiwizowaniem danych. Dodatkowo system zapewnia kontrolę na tym, który użytkownik i do jakich informacji otrzymuje dostęp. System DMS w module Workflow pozwoli na zoptymalizowanie czasu przeznaczonego na wykonywanie rutynowych czynności oraz automatyzację zadań cyklicznych.

Automatyzacja działań

Automatyzacja dotyczy działań takich jak wysyłanie ponagleń do dłużników, przypominanie o nadchodzącym lub niewykonanym zadaniu, powiadomienie o nowym zadaniu czy kontrola urlopów wypoczynkowych pracowników. Dzięki automatyzacji tych procesów możesz zająć się tym, co najistotniejsze – enova365 zautomatyzuje wykonywanie zadań rutynowych. Takie rozwiązanie zdecydowanie odciąży pracowników, którzy będą mogli skupić się na wykonywaniu ważniejszych obowiązków niemożliwych do zautomatyzowania.

Oszczędność czasu

Elektroniczny Obieg Dokumentów - DMS w enova365 zdecydowanie przyśpieszy Twoją pracę. System Workflow to sprawna wymiana informacji między pracownikami organizacji oraz kontrahentami. Dodatkowo w systemie otrzymujesz możliwość przeglądania dokumentów zdalnie - nawet podczas nieobecności w firmie. Administrator programu może także zweryfikować listę zadań swoich pracowników i zweryfikować, na jakim etapie znajduje się konkretny proces.

Elektroniczny Obieg Dokumentów w enova365 

 

enova365 posiada wszystkie niezbędne funkcje, pozwalające na wprowadzenie elektronicznego obiegu dokumentów w Twojej organizacji. Za elektroniczny obieg dokumentów w enova365 odpowiada przede wszystkim obszar Workflow, w którego skład wchodzi przede wszystkim DMS – system elektronicznego zarządzania dokumentacją. Moduł ten przede wszystkim pozwala na uporządkowanie, udostępnianie oraz archiwizowanie najważniejszych dokumentów dla Twojej Firmy. Dodatkowo program daje dostęp do funkcji OCR, która umożliwi digitalizacje dokumentów papierowych oraz wyszukiwanie tekstowe.

System elektronicznego obiegu dokumentów w enova365 dopasujesz do swoich potrzeb  i procesów zachodzących w firmie. W systemie możesz tworzyć własne formularze kartotek i określać zakres prezentowanych danych. Dodatkowo program udostępnia gotowe szablony rejestrów i kartotek. Rozwiązania te pomogą Ci z łatwością zamienić obieg tradycyjny w Twojej firmie na formę elektroniczną.

Zapisz się na bezpłatną konsultację

Zapisz się na bezpłatną konsultację

Aby otrzymać newsletter, podaj swój e-mail
ZAPISZ SIĘ
close-link
Newsletter ✉